فواید استفاده از خدمات فروش اینترنتی گوسفند

مراسمات مذهبی و مناسبتی مختلفی در ایران برگزار می شود که گوسفند زنده برای قربانی را به عنوان بخشی از برنامه و سنت خود انجام می دهند. عروسی، تولد فرزند، حج، سایر سفرهای زیارتی، سربازی و … از جمله این موارد هستند. بنابراین خرید گوسفند زنده سالم یکی از نیازهای اساسی مردم در ایام مختلف سال است. خرید دام در روستا کار دشواری نیست و به سادگی انجام می شود. دلیل این موضوع، شناخت صحیح افراد روستانشین از انواع دام هاست. اما این شناخت در مردم شهرنشین کافی نیست و به همین دلیل در خرید با مشکل روبرو می شوند. به عنوان مثال ممکن است در خرید خود گوسفندی نامناسب، بیمار و حتی با وزن کاذب به دست آورند. حتی ممکن است فرد از قیمت ها آگاهی نداشته و گوسفندی بالاتر نرخ بازار خریداری کند. خطر کلاهبرداری به شیوه های ذکر شده، فقط یک مورد از مشکلات خرید حضوری گوسفند زنده است. سایر نقاط ضعف این روش عبارتند از:   

  • مراکز عرضه کننده دام زنده، به دلیل قرارگیری در حاشیه یا بیرون از شهر، دسترسی دشواری دارند. بنابراین مراجعه به این اماکن، نیازمند صرف وقت و هزینه بالایی است. البته هزینه انتقال گوسفند خریداری شده را باید به هزینه های رفت و برگشت اضافه کنید.
  • مراکز عرضه حضوری دام زنده در ساعات مشخصی از شبانه روز فعالیت می کنند که ممکن است مراجعه شما در زمان های تعیین شده امکان پذیر نباشد.      
  • دام های موجود ممکن است از لحاظ بهداشتی و سلامتی مشکل داشته و شما از لحاظ ظاهری متوجه این موضوع نشوید. یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه خرید دام، مهر و تایید دامپزشک است که باید در زمان خرید مورد توجه قرار گیرد.        

مراکز فروش دام زنده اینترنتی     

شرکت های مختلف در راستای رفاه و آسایش شهروندان و برای مقابله با مشکلات ناشی از خرید حضوری دام زنده، اقدام به تاسیس مراکز دامداری آنلاین نموده اند. در این مراکز، انواع گاو، گوسفند و …، مطابق با ویژگی های مورد نظر شما به فروش می رسند. مزایای خرید از این مراکز شامل موارد زیر می باشد:   

  • به دلیل حذف مراجعه حضوری، صرفه جویی بیشتری در وقت و هزینه ها صورت می گیرد.     
  • این مراکز، خدمات خود را به صورت شبانه روزی در اختیار شهروندان قرار می دهند. بنابراین می توانید بدون هیچ محدودیت زمانی به سایت های مربوطه مراجعه و دام مورد نظر خود را سفارش دهید.   
  • دام های این مراکز، زیر نظر کارشناسان مربوطه فعالیت داشته و نگرانی بابت سلامت و بهداشت دام وجود ندارد. البته لازم به ذکر است که قبل از هر گونه اقدام برای خرید، مجوزات مرکز را به دقت بررسی کنید.   
  • بعد از ثبت سفارش، دام مورد نظر در اسرع وقت به همراه باسکول و قصاب به آدرس تعیین شده توسط شما ارسال می شود. ارسال باسکول برای وزن کشی مجدد و جلب رضایت بیشتر مشتری انجام می شود. قصاب نیز وظیفه ذبح، خرد کردن و پاکسازی گوسفند را بر عهده داشته و از این لحاظ نگرانی و دغدغه ای متوجه شما نیست.
  • قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و در رابطه با قیمت و گران فروشی جای نگرانی وجود ندارد.