خرید گوسفند زنده به صورت اینترنتی

چگونه می توان گوسفند زنده را به صورت اینترنتی تهیه کرد؟  

اگر به تهیه دام زنده بهداشتی شهرداری نیاز دارید اما مراجعه به محل عرضه دام برای شما امکان پذیر نیست، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

بسیاری از کسب و کارها سعی دارند خود را با عصر ارتباطات انطباق داده و خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهند. فعالیت بسیاری از کسب و کارهای نوپا بر بستر اینترنت، امتیازات مثبتی برای صاحبان مشاغل و مشتریان ایجاد می­کند. از مزایای کارهای اینترنتی برای مشتریان می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه و محدودیت کمتر زمانی و مکانی اشاره کرد. صاحبان مشاغل نیز با این کار به مشتریان به صورت هدفمند دسترسی پیدا کرده و با تبلیغات موثر، سود بیشتری را به دست می آورند.

در نمونه ای از این مشاغل نوپا، سایت هایی طراحی شده و به صورت آنلاین مرکز عرضه دام شهرداری را به شهروندان  عرضه می کنند. شرکت * یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش گوسفند زنده است که خدمات خود را به صورت اینترنتی به شهروندان تهرانی عرضه می کند. با خرید آنلاین گوسفند زنده از این مرکز، هیچ گونه محدودیت زمانی یا مکانی نخواهید داشت و بدون اتلاف وقت به محصول مورد نظر خود دست می یابید. در هر ساعت از شبانه روز می توان به سایت * مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت سفارش گوسفند زنده به چه صورت است؟ 

  • ابتدا به سایت * مراجعه کرده و با شماره های ثبت شده تماس حاصل کنید. کارشناسان ما در به صورت 24 ساعته پاسخگوی تماس شهروندان هستند.   
  • نوع دام و ویژگی های مدنظر خود را به اپراتور و کارشناس مربوطه اطلاع دهید.   
  • پس از انتخاب نوع دام، آدرس محل تحویل را نیز تعیین کنید.   
  • بر اساس مشخصات مورد نظر مشتری، دام انتخاب و وزن می شود. سپس فاکتور صادر و خرید مشتری به همراه کارت خوان و باسکول به آدرس مذکور ارسال می شود.  
  • یکی از خدمات این مرکز، ارسال قصاب به آدرس تعیین شده است که علاوه بر ذبح، خدماتی همچون خرد کردن گوشت و پاک کردن را به صورت رایگان انجام می دهند.   

مراکز عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری

فواید خرید اینترنتی دام و طیور: 

  • صرفه جویی در وقت: بیشتر مراکز عرضه دام و طیور در حاشیه شهرها قرار دارد و مراجعه حضوری تنها راه دسترسی به این مکان هاست. همین امر موجب اتلاف وقت افراد خواهد شد. علاوه بر این هزینه های اضافی به فرد تحمیل می شود که شامل هزینه رفت و آمد و حمل گوسفند می باشد.     
  • سلامت دام و طیور: این مراکز زیر نظر سازمان دامپزشکی فعالیت دارند و سلامت دام ها دائماً توسط کارشناسان مربوطه کنترل می شود. البته لازم است در صورت مراجعه به این سایت ها، مجوزهای ارائه شده را بررسی کنید.    
  • قیمت: قیمت دام در این مراکز طبق نرخ اتحادیه تعیین می شود و قیمت آن بسیار مناسب است.   
  • نداشتن محدودیت زمانی و مکانی: در هر نقطه ای از شهر و یا هر زمان از شبانه روز می توانید اقدام به خرید اینترنتی دام کنید.    
  • حضور قصاب حرفه ای: با خرید اینترنتی دام، هیچ گونه نگرانی بابت حمل، ذبح، خرد کردن و پاکسازی وجود ندارد؛ زیرا تمامی این موارد جزء خدمات ارائه شده توسط شرکت ها است.