خرید اینترنتی دام را به چند دلیل تجربه و استفاده کنید.

خرید اینترنتی دام

دام زنده برای استفاده در مراسمات مختلفی همچون عروسی، عزا، تولد نوزاد، حج، نذری و … مورد استفاده قرار می گیرد. اما تهیه دام زنده شهرداری در بسیاری از موارد با مشکلاتی همراه بوده و یکی از دغدغه های افراد برگزار کننده مجالس است. دلیل این موضوع را می توان به مکان های قرارگیری فروش دام زنده نسبت داد. این مکان ها اغلب در حاشیه یا بیرون از شهر قرار گرفته و دسترسی آسانی ندارند. علاوه بر این مراجعه به این مکان ها نیازمند صرف هزینه بالایی بوده و موجب اتلاف وقت می شود. تهیه گوسفند با مهر وزارت بهداشت یکی دیگر از مشکلات خرید حضوری است که به سادگی امکان پذیر نمی باشد. خرید اینترنتی دام و نحوه اطلاع از قیمت گوشت گوسفندی موضوع مقاله پیش روی شماست. خواندن آن را از دست ندهید.

راهکار حل تمامی این مشکلات استفاده از خدمات مراکز فروش گوسفند زنده اینترنتی است. شرکت ها مختلفی در زمینه فروش آنلاین گوسفند فعال هستند و به شهروندان خدمت رسانی می کنند. دامداری قائم یکی از این مراکز معتبر است که به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد. شهروندان تهرانی در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با مراجعه به سایت ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش مورد نظر خود را ثبت کنند.

مزایای خرید اینترنتی دام

  • این مراکز در صورت داشتن مجوزهای مربوطه از سوی اتحادیه گوشت گوسفندی و شهرداری، مشکلی از بابت سلامت دام نخواهند داشت. بنابراین قبل از هرگونه اقدام و خرید از این سایت ها، تمامی مجوزهای مربوطه را بررسی کنید.
  • ثبت سفارش به صورت اینترنتی انجام شده و اتلاف وقت به کمترین میزان می رسد.
  • در این روش فرآیند خرید، اینترنتی صورت گرفته و نیاز به مراجعه فرد نیست. به همین دلیل هزینه های رفت و برگشت حذف می شوند. حتی گوسفند خریداری شده نیز به صورت رایگان به محل ارسال می شود.
  • گوسفندان عرضه شده در این مراکز، با بهترین مواد ارگانیک تغذیه شده و جوان هستند؛ در نتیجه کیفیت گوشت حاصل در بالاترین سطح قرار داشته و طعم فوق العاده ای دارد.
  • فعالیت این مراکز به صورت شبانه روزی است و از لحاظ زمانی محدودیتی برای شما وجود ندارد. در صورتی که مراکز حضوری فروش گوسفند زنده در ساعات مشخصی از روز فعالیت داشته و امکان مراجعه به آنها و خرید در هر زمانی میسر نیست.
  • پس از ثبت سفارش، محصول مورد نظر در زمان و مکان تایید شده توسط شما ارسال می شود.
  • برای جلب رضایت مشتری، به همراه گوسفند یک باسکول نیز به محل ارسال و وزن کشی مجدد صورت می گیرد.
  • بسیاری از مراکز، به همراه گوسفند، یک قصاب نیز به محل ارسال می کنند. قصاب، به صورت رایگان ذبح، خرد کردن گوشت، تمیز کردن کله، پاچه و سیرابی و … را انجام می دهد. به این ترتیب دغدغه و نگرانی بابت ذبح و تمیز کزدن گوسفند وجود نخواهد داشت.
  • قیمت این مراکز مصوب و بر اساس نرخ اتحادیه تعیین شده است. البته در بسیاری از موارد جشنواره هایی از سوی مراکز عرضه اینترنتی گوسفند زنده برگزار شده و مشتریان با خرید در این جشنواره ها، از تخفیفات ویژه ای برخوردار می شوند.

جهت تهیه دام از مراکز فروش دام زنده در کرج و تهران با ما در تماس باشید.