خرید آنلاین مرغ و خروس را به این دلایل تجربه کنید!

خرید آنلاین مرغ و خروس

مقدمه

قربانی کردن حیوانات با اهداف مختلفی صورت می گیرد که نمونه ای از آن، دفع بلا و چشم زخم می باشد. تا چندی پیش، معمولا گوسفند زنده برای قربانی مورد استفاده قرار گرفته و گوشت آن بین نیازمندان توزیع می شد. اما امروزه شرایط اقتصادی تغییر کرده و قیمت گوسفند به میزان چشمگیری افزایش یافته است؛ به نحوی که تهیه آن برای بسیاری از خانواده ها امکان پذیر نمی باشد. این مقاله به معرفی روش و مزایای خرید آنلاین مرغ و خروس به عنوان یک روش جایگزین اختصاص دارد.

در صورت وجود محدودیت مالی، بهتر است مرغ و خروس را برای قربانی کردن انتخاب کنید؛ زیرا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و همان تأثیر را در دفع بلا و چشم زخم دارد. مراکز خرید و فروش مرغ و خروس زنده یا مرغداری ها در حاشیه شهر واقع شده و دسترسی دشواری دارد. در واقع مراجعه به این مکان ها به صرف وقت و هزینه بالایی نیاز دارد.

دامداری قائم، یکی از مراکزی است که علاوه بر دام زنده، در زمینه فروش و عرضه مرع و خروس زنده نیز فعالیت دارد. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، مرغ یا خروس مورد نیاز خود را سفارش و درب منزل دریافت کنید. مرغ یا خروس سفارش داده شده در اسرع وقت به همراه قصاب به آدرس تعیین شده ارسال می شود و از بابت سربریدن هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. البته در صورت تمایل می توانید مرغ یا خروس را به صورت سربریده تحویل بگیرید.

روش خرید آنلاین مرغ و خروس 

برای سفارش مرغ و خروس آنلاین، فقط کافیست به سایت دامداری قائم مراجعه کرده و با شماره های درج شده در آن تماس حاصل کنید. کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود. بعد از تعیین نوع، تعداد، نحوه دریافت و آدرس، محصول خریداری شده به صورت زنده یا سربریده به محل مشتری ارسال می شود. لازم به ذکر است که هیچ گونه وجهی به صورت اینترنتی از مشتری دریافت نمی شود و پرداخت هزینه ها در درب منزل صورت می گیرد. البته خرید مرغ یا خروس زنده فقط محدود به قربانی کردن برای دفع بلا نیست و برای مراسمات مختلف نیز استفاده می شود. در این صورت تعداد زیادی مرغ خریداری شده و بالطبع سربریدن، پاکسازی و قطعه کردن آنها دشوار به نظر می رسد. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا شرکت قائم تمامی این خدمات را به صورت رایگان ارائه می کند و هیچ گونه وجه اضافی در این رابطه از مشتری اخذ نمی شود.    

مزایای خرید اینترنتی مرغ و خروس     

  • نداشتن محدودیت در خرید هر تعداد مرغ و خروس زنده    
  • اطمینان خاطر مشتری بابت مجوزات لازم و سلامت مرغ و خروس عرضه شده
  • جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه که برای مراجعه به مراکز حضوری صرف می شود.     
  • تحویل یک روزه و سریع محصول خریداری شده در آدرس تعیین شده توسط مشتری    
  • ارائه خدمات رایگان به خریدار بابت سربریدن، پر کندن و خرد کردن مرغ یا خروس برای مشتری   
  • پاسخگویی 24 ساعته مراکز عرضه مرغ و خروس آنلاین که باعث می شود مشتری هیچ گونه محدودیت زمانی نداشته باشد.