خدمات مرکز دامداری قائم را تا چه اندازه می شناسید؟

خدمات مرکز دامداری قائم

راه های مختلفی برای فروش گوسفند زنده وجود دارد که هر یک، ویژگی های خاصی دارند. خرید گوسفند زنده اینترنتی یکی از این روش هاست که به تازگی مطرح شده است. این روش به دلیل مزایای بسیار، جای خود را بین شهروندان باز کرده است. مراکز مختلفی در رابطه با این موضوع فعالیت دارند که دامداری قائم یکی از آنهاست. این مقاله به معرفی خدمات مرکز دامداری قائم اختصاص دارد.

نحوه استفاده از خدمات دامداری قائم

دامداری قائم یکی از مراکز فعال در زمینه پرورش و فروش دام زنده محسوب می شود. خدمات این مرکز بسیار متنوع و گسترده است. به همین دلیل بسیاری از شهروندان برای خرید دام زنده از طریق این مرکز اقدام می کنند. نحوه ثبت سفارش بسیار ساده ات و در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. فقط کافیست با شماره های ثبت شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ثبت درخواست مشتریان گرامی هستند. مشخصات دام مورد نظر از قبیل نژاد، جنست، تعداد و وزن توسط کارشناس یادداشت شده و در اسرع وقت به آدرس تعیین شده توسط مشتری ارسال می شود. با انتخاب روش آنلاین بسیاری از مشکلات از قبیل اتلاف وقت و هزینه های اضافی بابت حمل و نقل حذف می شود. علاوه بر این محدودیت زمانی نداشته و هر ساعتی از شبانه روز می توانید برای خرید اقدام نمایید.

خدمات مرکز دامداری قائم

پرورش گوسفندان ارگانیک

یکی از خدمات مرکز دام قائم ، پرورش گوسفندان و سایر دام ها در دشت های طبیعی و باکیفیت ایران است. به همین دلیل گوسفندان گوشتی کاملاً طبیعی و ارگانیک دارند. دشت کانی سفید در آذربایجان غربی) و دشت مغان (در اردبیل) مهم ترین دشت های مورد استفاده در این مرکز هستند.

ارسال باسکول به محل

مرکز دامداری قائم، علاوه بر دام خریداری شده، یک باسکول نیز به محل ارسال می کن. علت این کار اطمینان خاطر شتری از بابت وزن کشی است. بنابراین وزن کشی به صورت مجدد در حضور مشتری نیز انجام شده و قیمت (بر اساس نرخ اتحادیه) به صورت شفاف تعیین می شود. در رابطه با وزن گوسفندان مشکلاتی از قبیل وزن کاذب وجود دارد که برای مشتری نگران کننده است. وزن کاذب معمولاً موقتی است و تحت تاثیر تغذیه با آب نمک به وجود می آید. برای اجتناب از این مشکلات بهتر است اول صبح یا غروب برای خرید یا وزن کشی انتخاب شود. به ان ترتیب جای هیچ شبهه و تردیدی در وزن کشی باقی نمی ماند.

ارسال قصاب حرفه ای با دام

یکی دیگر از خدامت دامداری قائم،ارسال قصاب رایگان به محل مشتری است. قصاب مظف است به شکل رایگان، ذبح اسلامی، خرد کردن و تمیز کردن گوشت را انجام دهد.

عرضه طیور زنده

خدمات این مرکز فقط محدود به دام زنده نبوده و طیور زنده را نیز در بر می گیرد. بنابراین در صورت نیاز به طیور زنده برای پرورش یا قربانی فقط کافیست به سایت ما مراجعه کنید. در زمان کوتاهی درخواست شما توسط کارشناسان مجموعه ثبت شده و خرید در زمان کوتاهی به محل مورد نظر شما ارسال می شود.