دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری

نحوه خرید از میدان دام زنده شهرداری؟

سوال مهمی که دوستان زیادی از ما می پرسند مربوط به نحوه خرید دام زنده شهرداری می باشد. در این قسمت قصد داریم تا اطلاعات کاملی در این رابطه در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم. دقت داشته باشید که میدان دام کرج و تهران که مربوط به بازار دام زنده می باشد توسط شهرداری مشخص شده است. در این میدان ها که مخصوص دام زنده فروشان می باشد، اکثر افراد دامدار یا برخی افراد دیگر اقدام به خرید و فروش دام زنده کشتار روز می کنند. همین امر سبب شده است تا نام این نوع محدوده و منطقه را بازار دام زنده شهرداری نامیده شود. خرید و سفارش دام زنده شهرداری  در اکثر مراکز فروش به صورت حضوری می باشد. به این صورت که باید حتما خودتان به میادین مورد نظر رفته و خرید خود را انجام دهید. قیمت دام زنده شهرداری در این میدان ها تقریبا یکی می باشد و تنها ممکن است اختلاف بسیار کمی بین فروشندگان وجود داشته باشد. در میان تمامی افراد فعال در این زمینه مجموعه دامداری تیموری این امکان را فراهم کرده تا پایتخت نشینان بتوانند به راحتی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از طریق سایت اینترنتی اقدام به خرید کنند. جهت سفارش  دام زنده شهرداری می توانید تماس بگیرید.

                           جهت ارتباط با دامداری قائم و گوسفند زنده و دام زنده با شماره 09123590824 تماس حاصل نمایید

منطقه های تحت پوشش دامداری تیموری کجاست؟

 

از دیگر سوالات متداولی که مشتریان عزیز در ابتدای صحبت خود در تماس تلفنی از ما میپرسند مربوط به منطقه عرضه دام زنده می باشد. اینکه آیا امکان ارسال دام کشتاری روز به محل زندگی و محدوده آنها توسط ما صورت میگیرد یا خیر؟ بنابراین باید بگوییم که طبق توضیحاتی که در طول محتوای این صفحه خدمت شما عرض کردیم، کلیه مناطق تهران و کرج تحت پوشش مجموعه دامداری تیموری() می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت ارتباط با کارشناسان جهت استعلام دقیق قیمت دام زنده می توانید با شماره تلفن تماس درج شده در بالا و پایین سایت تماس بگیرید. دقت داشته باشید با کلیک روی علامت تلفن که در سمت چپ سایت به صورت ثابت وجود دارد، پنل شماره مرکز فروش برای شما نمایش داده می شود.

دام زنده

ارزان ترین قیمت دام کشتاری کدام مرکز عرضه می باشد؟

 

مهمترین سوال برای هر کسی در زمان خرید مربوط به قیمت در کشتارگاه دامان می باشد. البته باید دقت داشته باشید که منظور در اینجا همان قیمت دام زنده شهرداری در مراکز فروش کرج و تهران می باشد. بسیاری سوال خود را به این صورت “بهترین مرکز فروش دام کشتار روز کدام است” مطرح می کنند. به طور کلی در پاسخ به دو سوال به وجود آمده برای شما عزیزان باید بگوییم که تمامی بخش هایی که به عنوان مرکز پخش دام زنده فعالیت دارند خوب هستند. تنها موردی که وجود دارد مربوط به ذبح بهداشتی و معتبر بودن آنها می باشد که این مورد را تنها بعضی از آنها دارند. از نظر قیمت هم باید بگوییم که اکثر کسانی که خودشان دامدار هستند و اقدام به فروش دامان، گاو و گوساله زنده پرواربندی شده توسط خودشان می کنند، قیمت را ارزان تر از سایر مراکز اعلام می کنند. مجموعه دامداری تیموریبه عنوان یک مرکز معتبر با ذبح بهداشتی دام کشتاری و داشتن مجوز (پروانه کسب) از اتحادیه دام تهران مفتخر است که توانسته بخش کوچکی از نیاز همشهریان عزیز را برطرف کرده است.

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران و کرج

 

عزیزان زیادی نسبت به خرید دام زنده از مراکز این سازمان تمایل دارند و در این رابطه به دنبال آدرس مرکز خرید و فروش کرج هستند تا بتوانند دام مورد نظر خود را خریداری نمایند. خرید دام کشتاری برای ذبح و قربانی را می توانید با شرایط بهتر و خدمات بیشتر از مجموعه دامداری تیموری انجام دهید. در این رابطه باید گفت که در مناطق زیادی از سطح تهران، مکان هایی به عنوان مرکز ذبح و عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری تهران برای استقرار مجموعه های خرید و فروش در نظر گرفته شده است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 

کشتارگاه حکیمیه

مرکز عرضه دام قائم

مرکز کشتار حکیمیه

آزادگان

پاسگاه نعمت آباد

افسریه

منطقه 18

منطقه 15

اسلامشهر

حیدر آباد

منطقه خاوران

پوشش چهار بخش اصلی (غرب، شرق، جنوب، شمال)

گوسفند زنده

 

قیمت دام زنده شهرداری تهران 1401 و سایر موضوعات مربوطه در این بخش به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفت، تا بتوانید خریدی مناسب با نرخ به روز، قیمت ارزان و کیفیت بالا انجام دهید. جهت خرید انواع دام سالم و بهداشتی با قیمت مناسب می توانید از طریق شماره های مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج که داخل سایت درج شده با مجموعه دامداری تیموریبزرگترین مرکز و کشتارگاه دام کشتار در تماس باشید.

 

مزایای و ویژگی های انتخاب دامداری تیموری

                             جهت ارتباط با دامداری قائم و گوسفند زنده و دام زنده با شماره 09123590824 تماس حاصل نمایید

طبق آشنایی قبلی که با ما دارید حتما می دانید که چه عواملی سبب تمایز ما با سایر مراکز خرید و فروش می باشد. این مجموعه همواره در تلاش است تا بتواند خدمت دامی خود را با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد. اگر بخواهیم برخی از مزایای را به طور کلی نام ببریم می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم.

 

تحت نظارت دامپزشکی با تاییدیه کامل تک تک دام ها

مجوز رسمی فعالیت

دارای تاییدیه بهداشت

نگهداری دام ها در بهترین مکان

ذبح اصولی و کاملا بهداشتی توسط افراد مجرب

بازدهی بالای دام از نظر گوشت

تایید سلامت دام ها

بزرگترین مرکز عرضه

تحویل در محل

نظارت مدیر مجموعه روی فعالیت کارکنان

پرداخت هزینه درب منزل

ارسال قصاب ماهر برای انجام کارهای ذبح

تضمین سلامت کامل دام

نگهداری دام کشتار روز در محیطی تمیز و بهداشتی

فروش نژاد گوشتی برتر جهت بازدهی بیشتر از نظر گوشت

ارزان ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران

امکان خرید حضوری از چندین شعبه مختلف

همکاری با معتبرترین و قابل اطمینان ترین مرکز عرضه

و …

دام زنده تهران

 

مرکز فروش دام زنده در کرج

 

توجه داشته باشید که مجموعه دام زنده دامداری تیموری خدمات دام کشتاری خود را علاوه بر تهران به منطقه های کرج نیز ارائه میدهد. همشهریان گرامی در کرج می توانند در هر محدوده ای که هستند تنها با یک تماس با تلفن مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری کرج اقدام به ثبت سفارش کنند. لازم به ذکر است که ما با چندین شعبه مختلف در سراسر این دو شهر سعی داریم محصول خریداری شده را از نزدیکترین شعبه های خود برای شما ارسال کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن دام کشتاری روز را درب منزل به شما تحویل دهیم.

              جهت ارتباط با دامداری قائم و گوسفند زنده و دام زنده با شماره 09123590824 تماس حاصل نمایید

کلیه خدمات خرید و فروش دام زنده در کرج تحویل درب منزل می باشد. به صورتی که می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان ارزشمند خود با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و ذبح بهداشتی در عرض چند دقیقه سفارش خودتان را به ثبت برسانید. البته امکان علاوه بر خرید آنلاین و اینترنتی امکان خرید حضوری نیز وجود دارد و می توانید در هر زمانی که تمایل دارید با هماهنگی لازم جهت دریافت دام، گوساله و … اقدام کنید.

 

تفاوت خرید از میادین با سایر مراکز

 

مهمترین تفاوتی که می توان برای خرید دام زنده از مراکز شهرداری تهران و مجموعه دامداری تیموری وجود دارد، نرخ و قیمت اعلامی می باشد. برخی افراد با این تصور که قیمت از سوی شهرداری در این میادین تعیین می شود نسبت به چنین خریدی اقدام می کنند، در حالیکه با قیمت بالاتری در این مرکز دام به آنها ارائه می گردد. از سوی دیگر برای خرید از میادین مشخص شده توسط این ارگان باید به صورت حضوری مراجعه کنید. اما برای خرید از مجموعه دامداری تیموریمی توانید به صورت غیر حضوری به صورت تماس تلفنی و اینترنتی نسبت به خرید اقدام کنید.

 

افرادی که در میادین شهرداری کرج نسبت به فروش دام کشتار روز اقدام می کنند ممکن است در مراجعه بعدی شما جهت شکایت و یا نارضایتی در مجموعه حضور نداشته باشند چرا که ورود به این مجموعه ها برای همگان آزاد می باشد. این در حالیست که مجموعه دامداری تیموری دارای شعبه های مختلف در مناطق مختلف می باشد و به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید. از سوی دیگر خدمات قصابی و حمل و نقل رایگان جهت ذبح بهداشتی نیز از سوی دامداری تیموریارائه می گردد که خرید از برخی مناطق این نهاد اجرایی محلی فاقد این خدمات می باشد و باید هزینه مجزا برای قصابی به شخصی بپردازید.

افزایش قیمت دام زنده

 

کسانی که در زمینه دامداری فعالیت دارند ممکن است گاها قادر باشند در برخی مواقع نرخ روز دام پرواری را تشخیص دهند. البته نوع دام کشتار روز به طور کلی با موضوع پرورش و پرواربندی متفاوت است. ما سعی داریم در اینجا در رابطه با برخی نکات و دلایل افزایش قیمت دام زنده برای ذبح و کشتار صحبت کنیم. هر چند توضیحات درباره این موضوع که آیا قیمت کاهش یا افزایش میابد خارج از حوصله این توضیحات است. همین مورد سبب می شود که برای پوشش دادن تک تک دلایل و عوامل تاثیرگذار روی نرخ بروز در بازار یک مقاله به صورت جدا برای آن در نظر بگیریم. اما به طور کلی برخی از آنها را در لیست زیر می توانید ببینید.

 

صادرات بیش از حد معمول

واردات در زمان کاهش دام

قاچاق

افزایش قیمت علوفه و سایر موارد مورد نیاز دام

وجود دلال در بازار

و …

خرید برای عید قربان 1401

 

همه ما به خوبی می دانیم که در کشور های مختلف دنیا مراسمات مختلفی وجود دارد. در ایران نیز این مراسمات بسیار زیاد می باشند. اگر بخواهیم آن را دسته بندی کنیم باید به دو قسمت مراسمات مذهبی و مراسمات جشن تقسم کنیم. برای مثال ممکن است شما قصد خرید برای عید قربانی را داشته باشید. علاوه بر آن در ایام محرم و بیشتر در روزهای تاسوعا و عاشورا مردم برای قربانی کردن اقدام به خرید می کنند. در برخی مواقع هم هدف دادن نذری بوده که بر اساس نیازهای خود ممکن است اقدام به تهیه و سفارش دام زنده، گوساله زنده و حتی دام های بزرگتر شامل گاو و شتر کنند.

 

در تمامی این ایام حتی در مراسمات جشن و عروسی، عقیقه کردن برای فرزندی که 7 روز است بدنیا آمده، قربانی کردن برای دفع بلا، رفع حاجت، قربانی در تاسوعا و عاشورا و هر مورد دیگری می توانید با شماره تلفن تماس مرکز عرضه دامداری تیموریارتباط برقرار کنید. ما به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام کشتار روز برای ذبح سعی کرده ایم بهترین خدمات را به صورت بهداشتی با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهیم.

                             جهت ارتباط با دامداری قائم و گوسفند زنده و دام زنده با شماره 09123590824 تماس حاصل نمایید

قیمت دام زنده شهرداری کیلویی چقدر است؟

 

نرخ دام زنده بروز در محل مرکز عرضه معتبر و بهداشتی با ذبح رایگان برای هر کیلوگرم سال 1401 می تواند بر اساس تغییراتی که در بازار صورت می گیرد، با نوساناتی همراه باشد. همانطور که گفته شد انواع دام سنگین و سبک در این مجموعه ها برای معامله وجود دارد. قیمت هر کدام از دام ها می تواند با توجه به افزایش قیمت اعلام شده از سوی مجموعه های ناظر، با افزایش همراه باشد. نظارت کامل و مناسبی بر خرید و فروش دام در میادین شهرداری صورت نمی گیرد و همین مورد سبب شده است تا افراد به دلخواه خود نسبت به قیمت گذاری اقدام نمایند.

 

برای اینکه در چنین خریدی موفق باشید و بتوانید با قیمت مناسب و نرخ به روز خرید داشته باشید، بهتر است از مراکز مختلف استعلام قیمت کنید. چرا که وجود افراد سودجو و دلال های زیاد در چنین میادینی سبب شده است تا قیمت دام زنده شهرداری امروز در بازار تهران و کرج و برای روز های دیگر قیمتی بالاتر از نرخ اعلام شده و مصوب باشد. در مجموعه ما که با مجوز رسمی و پروانه فعالیت مشغول به عرضه می باشد، انواع نژاد گوشتی برای هر نوع دامی به فروش میرسد.

 

قیمت دام زنده شهرداری در مرکز ذبح و عرضه بهداشتی

 

دام زنده شهرداری در انواع نژاد ها و گونه های مختلف با وزن های متفاوت ارائه می شود. مراکز و میادین شهرداری مکانی برای انجام معاملات مربوط به انواع دام کشتار برای ذبح می باشند. بسیاری از افراد جهت انجام خرید و فروش دام کشتار با نرخ بروز به این مجموعه ها مراجعه می کنند تا بتوانند  دام مورد نظر خود را بخرند یا بفروشند. قیمت دام زنده در میادین شهرداری تهران و کرج سال 1401 به صورت حضوری صورت می گیرد و می توانید با مراجعه به این مرکز هر نوع دامی اعم از دام زنده، گوساله و گاو زنده، بز و انواع طیور همچون مرغ و خروس، شترمرغ، بوقلمون محلی و … را نیز خریداری نمایید.

 

شماره تلفن مرکز عرضه دام کشتار روز همراه با ذبح بهداشتی و رایگان در مناطق و محل مختلف همچون کشتارگاه حکیمیه، آزادگان، خاوران، منطقه 15: و 18: با امکان سفارش حضوری و غیر حضوری (اینترنتی) مشخص شده است.

خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

 

میزان مصرف گوشت قرمز و سفید در جامعه بسیار زیاد می باشد و در همین رابطه باید مراکز و مکان های مشخصی برای مراجعه افراد جهت خرید و فروش انواع دام و طیور وجود داشته باشد. یکی از مکان هایی که معاملات خرید و فروش دام زنده بهداشتی و انواع پرندگان در آن در سطح گسترده انجام می شود، این نوع مراکز عرضه هستند. خرید دام زنده از میادین شهرداری می تواند شامل خرید انواع گوساله و گاو، دام و بره از نژاد های مختلف، انواع پرندگان همچون خروس برای ذبح و قربانی باشد.

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

 

مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران و کرج بسیار زیاد می باشد. همشهریان عزیزی که که تمایل دارند برای خرید دام زنده به میدان دام شهرداری مراجعه کنند می توانند از طریق تمامی بخش هایی که به عنوان مرکز ذبح بهداشتی و معتبر انتخاب شده اند اقدام کنند. یکی از نکات مهم در رابطه با این موضوع این است که در این میادین دامداران و افراد زیادی در حال خرید و فروش دام زنده اعم از دام زنده، گاو و گوساله زنده، شتر و … می کنند. یعنی اگر شما به هر کدام از این موارد که برای کشتار روز می باشند نیاز دارید با مراجعه حضوری می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری

 

همانطور که میدانید شهرداری هر شهری برخی مناطق خاص را به عنوان مرکز میدان دام کشتار روز انتخاب کرده است. در این نوع میدان ها افرادی که در زمینه خرید و فروش دام زنده فعالیت دارند حضور پیدا میکنند. تعداد این افراد بسیار زیاد است و به اصطلاح به آنها دام فروشان نیز می گویند. هر کسی می تواند در صورت تمایل به خرید دام کشتار از مرکز عرضه شهرداری تهران و کرج به این میدان ها مراجعه کرده و از هر کسی به راحتی خرید خود را انجام دهد.

 

در رابطه با قیمت دام زنده شهرداری قبلا به طور مفصل صحبت کرده ایم و می توانید از طریق لینک مشخص شده وارد مقاله مربوطه شده و اطلاعات لازم را در رابطه با آن مطالعه کنید. دقت داشته باشید ممکن است برخی افراد قیمت های متفاوتی به شما اعلام کنند و در صورت دادن تخفیف، مقدار آن نیز متفاوت خواهد بود. البته اختلاف زیادی با یکدیگر ندارند.

بازار دامان تهران

 

بسیار از عزیزان قصد دارند برای خرید دام زنده شهرداری به بازار دامان تهران و کرج مراجعه کنند. دلیل استفاده از نام دو شهر تهران و کرج به این منظور است که مجموعه بزرگترین مرکز عرضه دام زنده تیموری خدمات خود را در حال حاضر در این دو شهر ایران ارائه می کند. به طور کلی بازار خرید و فروش دام زنده با ذبح بهداشتی و مرکز معتبر در جاهای مختلفی از شهر قرار دارند. البته نام این بازار دامان را ما به اصطلاح همان میدان دام شهرداری می نامیم که توسط این ارگان مشخص شده است.

بازار دام زنده در تهران به چندین منطقه مختلف محدود می شود که برای خرید دامه زنده باید به این میدان ها مراجعه کنید. برای مثال یکی از آنها مربوط به میدان دام شهریار، یا میدان دام افسریه و … می شود.

 

البته در ادامه ما به معرفی تمامی مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران خواهیم پرداخت و شما می توانید در صورت امکان به نزدیکترین مرکز در صورت معتبر و بهداشتی بودن مراجعه کنید.

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

 

در این قسمت از مقاله مرکز خرید دام زنده در تهران و کرج قصد داریم به موضوع آدرس مراکز دام کشتار روز و یا آدرس کشتارگاه دامان بپردازیم. این روزها افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند. اما باید بدانید که تنها در چندین منطقه کشتارگاه دام زنده وجود دارد. شما می توانید در صورتی که شرایط و امکان مراجعه حضوری را دارید به این آدرس ها مراجعه کنید.

 

بالاتر به موضوع میدان دام شهرداری برای کشتار روز اشاره ای داشتیم. در این رابطه با بگوییم که این میادین و برخی کشتارگاه دام زنده بهداشتی امکان فروش غیرحضوری را ندارند. به این صورت که شما قادر نخواهید بود از طریق تماس تلفنی یا به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش و خرید دامه زنده کنید.

 

البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که ممکن هم هست برخی از آنها به ندرت وجود دارند خدمات خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه دهند.

شماره تماس مراکز خرید و فروش دام زنده در میدان دام شهرداری

                    جهت ارتباط با دامداری قائم و گوسفند زنده و دام زنده با شماره 09123590824 تماس حاصل نمایید

اگر قصد برقراری ارتباط با مرکز فروش دام زنده کشتار روز شهرداری در تهران را دارید باید بگوییم که می توانید از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و ذبح بهداشتی دام کشتارگاه با مراکز مختلف ارتباط برقرار کنید. در بزرگترین مرکز خرید و فروش دام زنده های شیپ شما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با یک تماس تلفنی اقدام به خرید دام، گاو، گوساله، بز و بزغاله، شتر، مرغ و خروس زنده محلی، بوقلمون و … کنید.

دقت داشته باشید که برخی افراد با نام مراکز عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده خود را معرفی می کنند در حالی که دلال هستند و ممکن است خرید ناموفق و بدی داشته باشید. خرید دام یا گاو و گوساله زنده از دلال مشکلات خاصی دارد که این مورد خارج از حوصله این بخش می باشد. اما در آینده مقاله ای مجزا و کامل در رابطه با این موضوع برای شما خواهم نوشت.

مرکز خرید دام زنده شهرداری

 

طبق مواردی که در بالا مطالعه کردید مراکز خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج در مناطق مختلف شهر واقع شده است. البته منظور همان بازار دامان یا میدان دام زنده شهرداری می باشد. بجز این بخش ها، افراد دیگری هستند که به صورت خصوصی فعالیت دارند که این مورد را در ادامه خدمت شما توضیح می دهیم.

 

اگر قصد دارید خودتان شخصا برای خرید مراجعه کنید می توانید از طریق آدرس مرکز خرید و فروش که در ادامه برای شما لیست می کنیم اقدام کنید.

 

مرکز کشتارگاه دامه زنده منطقه 18

دام کشتار روز حکیمیه

شماره تماس کشتارگاه منطقه 15

خاوران

افسریه

دام قائم

میدان دام شهریار

مرکز عرضه دام زنده کرج

آزادگان

شرق تهران

بازار دامان غرب تهران

مرکز عرضه دام زنده شمال تهران و جنوب

و …

مراکز عرضه شخصی و خرید اینترنتی

 

همانطور که در رابطه با مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران گفتیم میدان های مختلفی به عنوان مراکز معتبر که توسط این سازمان انتخاب شده در نظر گرفته شده است. اما باید بدانید که علاوه بر این بخش ها، در مناطق مختلفی از شهر برخی افراد اقدام به فروش دام زنده برای کشتار کرده اند. تعداد این نوع مراکز بسیار زیادی از میادین شهرداری می باشد. همچنین در رابطه با این نوع بازار دامان تهران باید بدانید که تعدادی از آنها دارای مجوز رسمی از جانب شهرداری هستند و تعدادی هم هیچ مجوز و پروانه فعالیتی برای خرید و فروش دام کشتار روز ندارند.

 

بی شک همه ما می دانیم که وجود مجوز نشان دهنده کیفیت کار نمی باشد. هر چند می توان از قابل اعتماد و معتبر بودن مجوز و پروانه کسب را ملاک خوبی دانست اما نشان دهنده کیفیت نمی باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از یک مرکز معتبر خرید کرده باشید اما خرید ناموفق و بدون رضایتی داشتید.

 

مجموعه های دامداری تیموری با دارا بودن مجوز از مرکز شهرداری تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز ذبح بهداشتی و معتبر در زمینه خرید و فروش دام زنده می باشد. برای خرید می توانید با شماره های داخل سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.